www.cvonline.hu

PHP fejlesztő

  • A hirdetés 440 napja lejárt

PHP fejlesztőt

keresünk!

Szeretnél egy kellemes légkörű, jó hangulatú munkahelyen dolgozni, ahol házi pingpong verseny folyik. Mindeközben egy folyamatosan fejlődő cég fiatal csapata részese lehetsz.
15 éves múlttal rendelkező online ügynökségünk PHP fejlesztő munkatársat keres.

A feladatok:

  • Front-end fejlesztői feladatok (HTML5, CSS3) végzése
  • Csapatban való hatékony munkavégzés, határidők betartása
  • A legmodernebb technológiák felkutatása, kipróbálása
  • HTML és design elemek sebesség- és méret-optimalizálása
  • Reszponzív weboldal készítése, karbantartása, új funkciók fejlesztése
  • Folyamatos, kimutatható fejlődés - Böngésző független megoldások és mobil oldalak készítése

Elvárások:

  • HTML5, CSS3 magas szintű ismerete
  • Modern képszerkesztő programok magas szintű ismerete
  • Javascript, JQuery ismerete
  • Kiolthatatlan tanulási vágy

Előnyt jelent:

  • Grid rendszerek, SVN, GIT, Responsive és Fluid sitebuild, Bootstrap technológiák területén szerzett tapasztalat
  • Weboldal optimalizálási technikák magas szintű ismerete
  • Haladó szintű JavaScript ismeret
  • Haladó szintű PHP ismeret

Amit kínálunk:

Stabil háttérrel rendelkező cég Modern irodai környezet, korszerű munkaállomások, kiváló légkör.

Jelentkezés: Nettó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő