www.cvonline.hu

PHP fejlesztő

  • A hirdetés 631 napja lejárt

Az iGas Benzinkút-technológia Kft. – a stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező New Wave Zrt. projektcége – PHP fejlesztő munkatársakat keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok

Webes adminisztrációs felület fejlesztésében való részvétel:

  • böngészőben futó adminisztrációs (backend) felület elkészítése
  • vásárlási/gépi statisztikai adatok lekérdezése és megjelenítése
  • felhasználói regisztrációk kezelése
  • a fenti feladatok mobilkliensek támogatottságának és képességeinek figyelembe vételével

A cégről

  • hosszú távú együttműködési lehetőség
  • szakmai fejlődés támogatott
  • startup hangulat
  • rugalmas munkaidő

Szakmai elvárások

  • minimum 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • alapos PHP programozási ismeret
  • programozói adatbázis-kezelési gyakorlat
  • analitikus gondolkodás
  • elhivatottság, kreativitás, önálló problémamegoldó készség
  • csapatmunkára való képesség
  • angol nyelv olvasás szintű ismerete

Előnyt jelent

  • egy vagy több PHP fejlesztői keretrendszer használata és ismerete

Amiért érdemes hozzánk jönni dolgozni

  • versenyképes fizetés
  • fejlesztésen belüli magas fokú szabadság
  • családias légkör
  • támogató csapat
  • agyi overflow esetére csocsó, darts

Ha szeretnél velünk dolgozni, várjuk az önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol