www.cvonline.hu

PHP fejlesztő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2015.11.25.
Hirdetés azonosító: 962075

Üzleti szegmensvezető, teljes mértékben magyar tulajdonú, információs termékeket forgalmazó és fejlesztő partnerünk számára keresünk PHP fejlesztőt.

Feladatok:

• Webalkalmazások fejlesztése, karbantartása
• Meglévő webalkalmazások karbantartása, hibajavítás, hibakövetés
• Webszervízek kialakítása, tervezése

Elvárások:

• Magas fokú precizitás és dokumentációs készség
• Jó probléma-megoldó, optimalizáló képesség
• Felsőfokú végzettség
• HTML, CSS nyelvek ismerete
• PHP és My SQL ismeret, rutinos használat
• Legalább 1.5 - 2 éves programozói szakmai tapasztalat
• JavaScript (jQuery) ismerete, rendszeres használata
• Objektumorientált fejlesztési szemlélet
• Linux alapismeretek
• MVC framework beható ismerete

Előny:
• Verziókövető rendszer ismerete (Git, SVN)
• Codeigniter keretrendszer ismerete

Amit kínálunk:

• Stabil, hosszú távú munkahely
• Tanulási, fejlődési lehetőség támogatott trainingekkel
• Fiatalos, dinamikus munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a