www.cvonline.hu

PHP fejlesztő

  • A hirdetés 685 napja lejárt

A BigDay Kft. a 2005 óta működő NagyNap.hu webáruház tulajdonosa, a hazai élményajándék szektor meghatározó szereplőjeként keressük

munkatársunkat weboldal fejlesztési feladatainak ellátására.

Főbb feladatok:

  • Weboldalunk folyamatos karbantartása, és továbbfejlesztése egyedi fejlesztésű rendszerünkben
  • PHP / PostgreSQL Backend fejlesztése
  • Responsive Frontend fejlesztése
  • Fejlesztések dokumentálása
  • Együttműködés a többi fejlesztő munkatársunkkal

Elvárások:

  • PHP fejlesztésben szerzett legalább 2 éves igazolható tapasztalat referenciák megadásával
  • Magas szintű HTML / CSS / Javascript ismeretek
  • Adatbázis tervezési, és fejlesztés ismeretek
  • Legalább 1 éves nagyobb projektben szerzett fejlesztői tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség, csapat észjárás
  • Határidők megfelelő tervezése, betartása
  • Angol nyelvtudás

Előnyöd van, ha:

  • Git verziókövető rendszer ismerettel rendelkezel
  • tudod, mi az a REST API
  • vagy az Angular JS
  • van már tapasztalatod PostgreSQL adatbázis fejlesztésben
  • Készítettél már dokumentációt nagyobb fejlesztési projekthez
  • Terveztél és/vagy teszteltél már szoftvert.

Amit mi kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőséget
  • Kreativitást igénylő, változatos feladatokat
  • Lehetőséget az új technológiák megismerésére és alkalmazására a gyakorlatban
  • Dinamikusan fejlődő vállalati környezetet
  • Stabil pénzügyi hátteret

Munkavégzés helye:

  • Budapest VI. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, kérjük küldd önéletrajzodat!

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol