www.cvonline.hu

PHP Fejlesztő

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 936967
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Wellness kádak és jakuzzik értékesítésével foglalkozó Megbízónk számára keresünk dabasi munkavégzéssel kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Webes alkalmazások tervezésében és fejlesztésében való részvétel,
  • Meglévő oldalak továbbfejlesztése,
  • Rendszerintegrációk megvalósítása,
  • Teljesítményoptimalizálás,
  • Tesztelés és dokumentáció készítés.

Elvárások:

  • Legalább 1-2 éves PHP fejlesztői tapasztalat,
  • MySQL adatbáziskezelők ismerete,
  • Angol nyelvismeret
  • Csapatjátékos attitűd,
  • Precizitás, alapos és igényes munkavégzés,,
  • Szakmai újdonságok iránti érdeklődés, nyitottság,

Előnyt jelent

  • Üzemeltetési ismeretek,
  • XML ismeretek

Munkavégzés helye:

  • Dabas

Szükséges dokumentumok:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, a bérigény és a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pest