www.cvonline.hu

PHP fejlesztő

  • A hirdetés 953 napja lejárt

Szeretnéd megtudni, hogy milyen egy olyan weboldalt programozni, amit havonta több mint 3 milliószor látogatnak? Ha igen, akkor jelentkezz hozzánk, az Amarone Kft. debreceni irodájába

pozícióba.

Elvárások:

  • 1-3 éves tapasztalat PHP 5.x fejlesztéssel
  • SQL (MySQL) ismeretek
  • HTML és CSS ismeretek
  • Erős JavaScript (JQuery) ismeretek
  • Objektum orientált szemlélet
  • Megbízhatóság, precizitás, motiváció
  • Gyors tanulási készség, jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, kitartás, csapatmunkára való nyitottság
  • tárgyalóképes szakmai angol nyelvtudás

Előny:

  • CodeIgniter keretrendszer ismerete
  • nyílt forráskódú CMS rendszer fejlesztésében szerzett ismeretek (WordPress)
  • tapasztalat mobil eszközökre optimalizált weboldalak fejlesztésében
  • Git, SVN tapasztalat
  • flash ismeretek
  • PhoneGap ismerete

Amit kínálunk:

  • kihívást jelentő munka,
  • kiváló munkakörülmények,
  • versenyképes jövedelem,
  • fiatalos csapat.

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Jelentkezés: a fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével várjuk az alábbi e-mailcímre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Személybiztosítási kárügyintéző

Trenkwalder Kft

Partnercégünk, Magyarország egyik piacvezető bi...
Budapest

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Multinacionális autóipari megbízónk számára ker...
Veszprém, Veszprém

Hegesztő-lakatos

Dolgozz Szegeden Hegesztő-lakatosként:Hegesztő-...
Csongrád, Csongrád