www.cvonline.hu

PHP fejlesztő

  • A hirdetés 799 napja lejárt
Nyíregyházi informatikai szolgáltató cég

munkatársat keres hosszú távra, teljes munkaidős állásra.

Feladat:

Weboldalak és web alapú alkalmazások fejlesztése, hibajavítása, supportja.

Elvárások:
  • Többéves PHP fejlesztői tapasztalat
  • Symfony vagy egyéb PHP keretrendszerek rendszeres használata
  • MySQL, JQuery, HTML5, CSS3 ismerete

Előnyök:

  • Nagyvállalati fejlesztésekben szerzett jártasság
  • Drupal, Joomla és egyéb CMS-ek használata
  • Node.js, CouchDB, Ext JS ismerete
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Fiatalos, inspiráló munkakörnyezet

Amennyiben rendelkezel a fenti ismeretekkel, köztünk a helyed! Ha nem megy valami, az sem gond, megtanítunk rá!

Fényképes önéletrajzodat küldd el nekünk az alábbi e-mail címre.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Sales Manager (Online Media)

Randstad Hungary Kft.

Our Client, a fast-growing and innovative media...
Budapest

Identity & Access Management Expert

Our partner is a prestigious and stable company...
Budapest

Accounts Payable with French

On behalf of our multinational client we are lo...