www.cvonline.hu

PHP fejlesztő

  • A hirdetés 937 napja lejárt

Fejlesztői csapatunk bővítéséhez keresünk junior valamint tapasztalt PHP fejlesztő munkatársat.

Elvárások:

  • Szakirányú informatikai végzettség vagy azt kiváltó gyakorlati tapasztalat
  • PHP 5+ (objektum-orientált megközelítés) programozásban szerzett tapasztalat
  • MySQL 5+ adatbázis ismeret
  • HTML, CSS, JavaScript, jQuery tapasztalat
  • Önállóság, precizitás
  • Szakmaspecifikus angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Tervezhető, nyugodt munkakörülményeket
  • Professzionális csapatot
  • Versenyképes jövedelmet

Feladatok:

  • Weboldalak, webes alkalmazások, mobil applikációk fejlesztése
  • Facebook alkalmazások fejlesztése
  • EDM készítés
  • Sitebuliding
  • Content management

Előnyök:

  • Drupal ismeretek
  • Multimédia fejlesztésben szerzett (AS3) tapasztalat
  • CQ4 – CQ5 (Adobe Experience Manager (AEM)) tapasztalat
  • Nemzetközi, többnyelvű környezetben végzett munka
  • Robosztus portál üzemeltetésében szerzett jártasság

Önéletrajzodat küldd az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol