www.cvonline.hu

PHP fejlesztő

  • A hirdetés 1006 napja lejárt

Webes szoftvereket tervezel, fejlesztesz és tesztelsz?

Szeretnél egy - már elindult és bevezetési szakaszban lévő - startuphoz csatlakozni?

Gyorsan meg tudsz tanulni bármit, ami szükséges egy adott probléma megoldásához?

Ha van kedved egy jó csapatban dolgozni, akkor

Témaköreink:

  • e-learning keretrendszer
  • kereskedelmi vállalatirányítási rendszer
  • pénzügyi vállalatirányítási rendszer
  • mobil alkalmazások

Az alábbi feladatokra számíthatsz

  • webes alkalmazások tervezése és fejlesztése,
  • külső rendszerekkel való integráció megvalósítása,
  • tesztelés és dokumentálás.
  • meglévő oldalak továbbfejlesztése, szupportja

Elvárásaink veled kapcsolatban

Legalább 1-2 éves tapasztalat az alábbiakban:

  • PHP5
  • postgreSQL és MySQL
  • objektum orientált szemlélet

Nem szükséges, de előnyös:

  • Nem valamilyen PHP-s keretrendszer ismerete, amit használunk: Symfony 2.
  • Doctrine 2.x ismeret
  • Linux/windows operációs rendszer alapos felhasználói/admin ismerete.

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő: akár részmunkaidőben is, min. napi 4 órában.
  • változatos, fejlődést kínáló munka;
  • kényelmes munkakörnyezet;
  • fiatal, összetartó csapat
Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő