www.cvonline.hu

PHP Fejlesztő

  • A hirdetés 942 napja lejárt

A Netlife Consulting

PHP fejlesztőt

keres teljes állásba.

Feladatkör

  • Symfony2/PHP rendszertervező és alkalmazásfejlesztési feladatok ellátása.
  • Új technológiák, technikák felkutatása és alkalmazása gyakorlatban

Elvárások

  • Jártasság programtervezésben, fejlesztésben, WEB-programozás területén
  • Több éves PHP OOP megalapozott fejlesztői tapasztalat
  • SQL ismeretek (MySQL, PostgreSQL)
  • JavaScript és jQuery alapos ismerete
  • HTML, CSS nyelvekben való jártasság
  • Git és Github ismeretek
  • Igényes, alapos munkavégzés, "coding standard"-ek betartása
  • Csapatszellem
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Alapvető Linux ismeretek

 Előnyt jelent

  • BDD ismeretek (Behat, Mink, PhantomJS)
  • Rendszer kezelés: Unix/Linux, SSL, Cron, Shell Script, Apache
  • Frontend fejlesztésben szerzett jelentős tapasztalat: MV* keretrendszerek (AngularJS), Css preprocessorok (Less), sitebuild, optimalizálás
  • Kreativitás, grafikai érzék
  • Szakirányú végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatások
  • Izgalmas projektek mind vállalatirányítás multinacionális környezetben mind K&F projektek mobil eszközök területén
  • Start-Up légkört egy fiatal csapatban
  • Kiváló munkakörülményeket, budapesti székhellyel
  • Nemzetközi projektek

Jelentkezni lehet magyar és angol önéletrajzzal az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Vezetői engedély Szükséges
Elvárt nyelvtudás Angol