www.cvonline.hu

PHP fejlesztő

  • A hirdetés 988 napja lejárt
Partnercégünk informatika és telekommunikáció területén működő tanácsadó és fejlesztő cég, amely az internet világában is átlátható, minőségi megoldásokat biztosít partnerei számára. Az elmúlt években több tucat honlapot, vállalati rendszert és mobil

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:

Feladatok:

  • Különböző projektekben való részvétel, alkalmazások fejlesztése PHP programnyelven
  • Meglévő alkalmazások továbbfejlesztése, optimalizálása
  • Kapcsolódó dokumentációk elkészítése, tesztelés

Képzettség típusa: Informatika

Tapasztalat:

  • PHP fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • CMS ismeret (Joomla preferált)
  • MVC framework ismeret (Cake preferált)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Főiskolai/egyetemi műszaki végzettség, vagy folyamatban lévő tanulmányok (elvárás, hogy az iskola mellett tudjon teljes munkaidőben dolgozni)
  • Fejlődni akarás, szakmai elhivatottság

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye:
    • Budapest, 7. kerület vagy
    • Pécs
  • Alkalmazotti munkaviszony, teljes munkaidő
  • Változatos projektek, ügyfelek különböző üzletágakból

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: B18PHP

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika