www.cvonline.hu
PHP fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.08.29.
Jelentkezési határidő: 2014.09.24.
Hirdetés azonosító: 827057
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Egyedi fejlesztésekkel foglalkozó startup partnercégünk számára keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok és felelősség

  • Szoftver tervezés, framework építés, fejlesztés
  • Cégünk meglévő szoftverének továbbfejlesztése, illesztése az új szoftverhez
  • Tesztelés, dokumentáció készítés
  • Projektvezetőkkel való együttműködés

Elvárások:

  • 3+ fejlesztői tapasztalat PHP nyelven
  • Objektum-orientált programozás kimagasló ismerete
  • Tapasztalat MVC keretrendszerekben
  • MySQL kimagasló ismerete
  • Verziókezelő rendszer használata (GIT)
  • Szakmai angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Jártasság komplex szoftverrendszerek tervezésében és kivitelezésében
  • Linux ismeretek
  • Agilis szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Korszerű munkakörülmények
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes, 100% bejelentett bér, egyéb juttatások

Munkavégzés helye

  • Budapest

Kategória
IT / Informatika
Régió