www.cvonline.hu

PHP fejlesztő

  • A hirdetés 993 napja lejárt

Évek óta működö, megbízható, dinamikusan fejlődő budapesti vállalkozáshoz keresünk az informatikai csapatba
tapasztalt

PHP fejlesztőt

Elvárt programozói tudás:

  • PHP 5.4+, OOP tapasztalat (legalább 1-2 éves)
  • MySQL 5.1+ (vagy más hasonló SQL DB) tapasztalat
  • HTML, JavaScript, jQuery
  • Bármilyen MVC framework ismerete (Zend előnyt jelent)
  • Verziókezelés (SVN)
  • Linux alapismeretek
  • Olvasási szintű angol (vagy esetleg német) nyelvtudás (dokumentáció/specifikáció)

Előnyt jelent:

  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés (kezdetben nem feltétlenül önállóan)
  • Német vagy angol nyelvtudás (beszéd)
  • Nyitott, rugalmas gondolkodásmód
  • Felsőfokú végzettség
  • Nagy adatbázisok kezelése (több százmillió rekord), SQL optimalizálási tapasztalat, NoSQL ismeretek

Feladatok:

  • Német partnercégünk projektjeinek fejlesztése
  • A cég saját szoftverének fejlesztése, továbbfejlesztése
  • Tesztelés, dokumentációkészítés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Korrekt feltételek
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Érdekes projektek

Mi az, ami NEM:

  • NEM projektmunka
  • NEM keresésoptimalizálás (SEO)
  • NEM WordPress/CMS

A munkavégzés helye:

  • Budapest, V. kerület

Fizetés:

  • megegyezés szerint, alkalmazotti (esetleg vállalkozói) jogviszonyban.

Jelentkezni önéletrajzzal az alábbi email címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő