www.cvonline.hu

PHP fejlesztő

  • A hirdetés 1006 napja lejárt

Szeretnél PHP fejlesztő lenni az ország egyik legsikeresebb online webáruházánál?

  • Szívesen lennél egy gyorsan fejlődő hazai cégnél a fejlesztő csapat megbecsült tagja, egy teljes megújítási folyamat aktív résztvevője?
  • Biztos tudásod van az objektumorientált PHP kódok, MVC keretrendszerek, MySQL adatbázisok terén?
  • Kihívásként kezeled a teljesítményoptimalizálási feladatokat, rutinosan bánsz az adatbázisokkal, lekérdezésekkel, cache-elési technikákkal?
  • Szeretsz időnként a frontend fejlesztés világába kalandozni, nem ijedsz meg ha html/css/jQuery kerül a képernyődre?
  • Ismerősen hangzanak a verziókezelés, replikáció, memcache, SOAP, API fogalmak?

Ha a fentiek alapján magadra ismersz, olvass tovább!

Milyen feladatokat kínálunk Neked?

  • Rendszertervezés: A fejlesztő csapat tagjaként Te tervezed az Extreme Digital online áruházát kiszolgáló infrastruktúrát.
  • Backend fejlesztés: Lehetőséged lesz megismerni egy vezető kereskedelmi rendszer háttérfolyamatait és feladatod lesz a háttérben futó kiszolgáló alkalmazások, szinkron rendszerek fejlesztése, a kódok és adatbázis lekérdezések optimalizálása.
  • Frontend fejlesztés: A backend rendszerre támaszkodva a felhasználók képernyőjén gyorsan és hatékonyan megjelenő felületeket kell tervezned, legyen az bármilyen böngésző, PC-n, tableten vagymobiltelefonon.
  • Változatos feladatok: Az alap rendszer fejlesztése mellett a marketing csapat által megálmodott alkalmi kampányok, akciók online hátterének tervezése/fejlesztése szintén a feladatlistád része lesz.

Mit kérünk Tőled ezért cserébe?

  • Biztos tudást: 2-3 év igazolt PHP OOP, MySQL, frontend fejlesztési tapasztalatot.
  • Rendszerszemléletet: Ne csak az adott pillanatban fellépő problémát tudd megoldani tűzoltás jelleggel, hanem olyan rendszert légy képes felépíteni, amely hosszútávon is hatékonyan  és megbízhatóan működik.
  • Szakmai igényességet: A fejlesztett kódod legyen átlátható, értelmezhető, dokumentált.
  • Folyamatos fejlődni és fejleszteni akarást: Folyamatosan legyenek új ötleteid, javaslataid, amelyekkel tovább fejlődhetünk megbízhatóság, hatékonyság vagy piaci pozíció terén.

Hol fogsz dolgozni?

Budapesten a III. kerületben, az Extreme Digital székhelyén.

A jelentkezést a fényképes, referenciákat is tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzzal, a pozíció és a kereseti igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő