www.cvonline.hu

PHP fejlesztő

  • A hirdetés 1020 napja lejárt

Tudományos és szakértői feladatokat ellátó társaság

keres

PHP fejlesztő munkatársat

Főbb feladat az informatikai fejlesztési projektekben való közreműködés az alábbiak szerint:

  • Web-es informatikai, fejlesztések elkészítése, ezen belül:
  • PHP alapú szerver oldali fejlesztés
  • Közreműködés az adatbázis tervezésében
  • Közreműködés software tervezésben
  • Fejlesztői tesztek végrehajtása
  • Fejlesztések dokumentálása

Szakmai elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú műszaki vagy informatikai végzettség
  • Legalább 3 éves (webes területen szerzett) PHP fejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • PHP nyelv és SQL  magabiztos ismerete
  • Minimum két nagyobb PHP keretrendszer ismerete
  • HTML, CSS, XML ismeret
  • Rendszerszemlélet
  • Gyors tanulási képesség, jó elemző készség

Előny:

  • Nagy rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Térinformatikai tapasztalat
  • Javascript, jQuery, Postgres ismeret

Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű

Napi munkaidő: Teljes munkaidő

Az önéletrajzokat magyar nyelven, a pozíció és a fizetési igény megjelölésével az alábbi címre kérjük küldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő