www.cvonline.hu
PHP fejlesztő
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.09.08.
Jelentkezési határidő: 2014.09.12.
Hirdetés azonosító: 754383
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Kreatív ügynökségi megbízónk számára keresünk csapatukba kreatív PHP fejlesztő kollégát.

Változatos, kihívásokkal teli feladatokra számíthatsz egy olyan családias, összetartó csapatban ahol az egyéni teljesítmények is számítanak, és ahol a nap végén mindig pontosan fogod tudni, hogy mit tettél hozzá a közös sikerekhez.

Legyél motivált, eredmény- és ügyfélorientált, legyél nyitott a világra, szeress önállóan dolgozni, de legyél jó csapatjátékos is, szeress új megoldásokat elsajátítani és alkalmazni.

Feladatok:

- Backend oldali fejlesztésekben való részvétel
- Kliens oldali script fejlesztés, ezekhez kapcsolódóan HTML/CSS módosítása
- Hibajavítás
-Kapcsolattartás az ügyfelekkel a fejlesztési projektek során

Követelmények
- Minimum 2 éves PHP programozási tapasztal (backend)
- HTML, CSS, Javascript, JQuery ismeretek
- Kreativitás, jó kommunikációs képesség, rugalmasság