www.cvonline.hu

PHP fejlesztő

  • A hirdetés 1172 napja lejárt

Évek óta működö, megbízható, dinamikusan fejlődő budapesti vállalkozáshoz keresünk az informatikai csapatba
tapasztalt
PHP fejlesztőt

Elvárt programozói tudás:
- PHP 5.4+, OOP tapasztalat (legalább 1-2 éves)
- MySQL 5.1+ (vagy más hasonló SQL DB) tapasztalat
- HTML, JavaScript, jQuery
- Bármilyen MVC framework ismerete (Zend előnyt jelent)
- Verziókezelés (SVN)
- Linux alapismeretek
- Olvasási szintű angol (vagy esetleg német) nyelvtudás (dokumentáció/specifikáció)

Előnyt jelent:
- Pontos, precíz, megbízható munkavégzés (kezdetben nem feltétlenül önállóan)
- Német vagy angol nyelvtudás (beszéd)
- Nyitott, rugalmas gondolkodásmód
- Felsőfokú végzettség
- Nagy adatbázisok kezelése (több százmillió rekord), SQL optimalizálási tapasztalat, NoSQL ismeretek

Feladatok:
- Német partnercégünk projektjeinek fejlesztése
- A cég saját szoftverének fejlesztése, továbbfejlesztése
- Tesztelés, dokumentációkészítés

Amit kínálunk:
- Versenyképes jövedelem
- Korrekt feltételek
- Hosszú távú munkalehetőség
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Érdekes projektek

Mi az, ami NEM:
- NEM projektmunka
- NEM keresésoptimalizálás (SEO)
- NEM WordPress/CMS

A munkavégzés helye:
- Budapest, V. kerület

Fizetés:
- megegyezés szerint, alkalmazotti (esetleg vállalkozói) jogviszonyban.

Jelentkezni önéletrajzzal az alábbi email címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő