www.cvonline.hu

PHP fejlesztő

  • A hirdetés 367 napja lejárt

Feladatok

  • Különböző projektekben való részvétel, alkalmazások fejlesztése PHP programnyelven

  • Meglévő alkalmazások továbbfejlesztése, optimalizálása

  • Kapcsolódó dokumentációk elkészítése, tesztelés

Elvárások

  • Főiskolai/egyetemi műszaki végzettség

  • 3-5 év PHP fejlesztésben szerzett tapasztalat

  • CMS ismeret (Joomla preferált)

  • MVC framework ismeret

  • Git, Composer, Linux ismeret

  • Angol nyelvtudás

  • Nyitottság a fejlődésre, szakmai elhivatottság

Egyéb információ

  • Változatos projektek, ügyfelek különböző üzletágakból

  • Fiatalos, családias légkörű cég

  • Széles spektrumú fejlesztések és megoldások

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Alkalmazotti munkaviszony, teljes munkaidő

  • Belvárosi, jól megközelíthető iroda

Elvárás

Mindestausbildung:
Gel. Elektriker oder Elektrotechniker
EDV-Kenntnisse
arbeitwillig
selbständiges Arbeiten

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő -
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő