www.cvonline.hu

PHP FEJLESZTŐ

  • A hirdetés tegnap lejárt

Cégünk, a CTDI Kft. egy multinacionális elektronikai készülékek nagytételes javításával és felújításával foglalkozó vállalat.

munkatársat
(Pályakezdők jelentkezését is várjuk)

Feladatok

  • PHP és NET fejlesztésekben való részvétel
  • Szoftver tesztelés, dokumentálás
  • Modulok fejlesztése/dizájnja
  • Részmunkák definíciója és implementálása

Elvárások

  • PHP nyelv haladó ismerete
  • Objektum-orientált fejlesztési gyakorlat
  • SQL haladó ismeretek
  • Linux ismeretek
  • Webes technológiákban való jártasság
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés

Előny

  • Model-View-Control architektúra ismerete
  • Webes fejlesztési tapasztalat
  • NET technológia és a Visual Studio ismerete
  • HTML5 és CSS3,
  • Entity Framework ismerete

A jelölttel szemben támasztott elvárások

  • Önállóság, problémamegoldó hozzáállás
  • Terhelhető, céltudatos, felelősségteljes személyiség
  • Jó kommunikációs és együttműködő készség
  • Jó csapatjátékos
  • Motiváció új technológiák iránt

Amit kínálunk

  • Stabil, nemzetközi vállalati háttér, lendületes csapat
  • Fiatalos légkör Változatos feladatkör
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:
Budapest, XVIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát fizetési igény és a pozíció megjelölésével várjuk.

Helyek XVIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök, Szoftvertesztelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol