www.cvonline.hu

PHP Fejlesztő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2016.11.26.
Hirdetés azonosító: 1081281

Magyarországi CAD/CAM/PLM fejlesztéssel és beszállítói tevékenységgel foglalkozó partnerünk keres egy lelkes, agilis és stabil angoltudással rendelkező PHP fejlesztőt!

Feladatok:

- PHP alapú rendszer tervezése és fejlesztése Windows környezetben
- Meglévő rendszer migrációja Laravel keretrendszerbe
- Automatizált tesztek tervezése és végrehajtása
- Ügyfélspecifikus modulok fejlesztése specifikáció alapján
- Rendszerdokumentáció készítés
- Frontend tervezés

Elvárások:

- 1-2 éves tapasztalat PHP fejlesztői területen
- Windows fejlesztői környezet ismerete
- Angol nyelv szóban és írásban kommunikációs szinten
- PHP 5.3+ magabiztos ismerete
- MySQL ismerete
- JS és jQuery ismerete
- HTML és CSS ismerete
- Képesség strukturált rendszertervezésre
- GIT alapos ismerete (Git-flow)
- Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

- Biztos céges háttér
- Dinamikus fejlődő, lelkes csapat
- Professzionális munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a