www.cvonline.hu

PHP fejlesztő

  • Az állásajánlat lejárt.

Soft Consulting Hungary Zrt.

PHP fejlesztőt

keresünk Budapesten

Új projektünkhöz keresünk lelkes és megbízható munkatársat, akinek hosszú távon számíthatunk a tudására.
Munkád során kreatív hozzáállásod segítségével készíted el a rád bízott feladat kódját és dokumentációját, alapos természetedből fakadó precizitással.

Amire feltétlenül szükség van a munkához:

  • PHP 5 magas szintű ismerete
  • Laravel vagy egyéb hasonló keretrendszer ismerete
  • Legalább 1 front-end JS keretrendszer alapos ismerete
  • MySQL ismerete
  • GIT vagy SVN ismerete
  • Objektum orientált szemlélet
  • Szakmai angol nyelv
  • Minimum 1-2 év tapasztalat

Amit rólunk érdemes tudni:

  • 15 éve fejlesztünk szoftvereket
  • Nyitottak vagyunk az új megoldásokra és technológiákra
  • Csapatban dolgozunk, ahol tapasztalt fejlesztőknek mutathatod meg a tudásod
  • Modern, klimatizált zuglói irodában dolgozunk

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIV. kerület, Stefánia út 61.

Cégünk honlapja:

  • www.softc.hu

  • Szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen.
Munkavégzés helye Budapest, XIV. kerület, Stefánia út 61.
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest
Egyéb hasonló állások Önnek
HÁLÓZATI RENDSZERMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Az infokommunikációs piac meghatározó szere...
Magyarország

JAVA ARCHITECT CSOPORTVEZETŐ

Process Manager- Telekom IT TSI SIS (Budapest)

IT Services Hungary Kft.