www.cvonline.hu

PHP fejlesztő

  • A hirdetés 123 napja lejárt

Feladatok

  • Rendszerfejlesztési feladatokban és egyedi projektekben való aktív részvétel

  • PHP programnyelv használata

  • Frontend és backend fejlesztés egyaránt

Elvárások

  • Minimum 1-2 év PHP fejlesztésben szerzett tapasztalat

  • MySQL magas szintű ismerete

  • Jártasság az alábbiakban: Javascript/jQuery, HTML, CSS3

  • Valamely template kezelő rendszer ismerete (Smarty előny)

  • Logikus gondolkodás kreativitással és problémamegoldó készséggel párosítva

  • Nyitott és proaktív személyiség

Előny

  • SVN/GIT ismeret

  • Tapasztalat PostgreSQL használatában

  • Agilis módszertanokban való jártasság

  • Reszponzív oldalépítési ismeretek

  • Angol nyelvtudás

Egyéb információ

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés

  • Változatos projektek

  • Szuper kilátás és jó hangulatú iroda (Csocsó, Ping-Pong, Darts)

  • Webináriumokon és meetupokon való részvétel

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika