www.cvonline.hu

PHP fejlesztő

  • A hirdetés 47 napja lejárt

Feladatok

  • Backend alkalmazások fejlesztése PHP programnyelven

  • Alkalmazások tervezése

  • Meglévő alkalmazások továbbfejlesztése, optimalizálása

  • Kapcsolódó dokumentációk elkészítése, tesztelés

  • Együttműködés külső fejlesztői csapatokkal

Elvárások

  • 3+ év PHP fejlesztésben szerzett tapasztalat

  • 3+ év legalább 3 fős fejlesztői csapatban eltöltött idő

  • Legalább egy MVC PHP framework ismeret

  • Git, Composer, Linux ismeret

  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás

  • Nyitottság az új technológiák felé

Előny

  • Laravel PHP framework ismeret

  • Amazon AWS Cloud infrastruktúra ismeret

  • REST Api fejlesztésben szerzett tapasztalat

  • Frontend JS framework ismeret (Angular, React)

  • Less / SCSS ismeret

  • UML ismeret

Egyéb információ

  • Cafetéria (SZÉP kártya)

  • Heti gyümölcsrendelés, korlátlan kávé

  • Lehetőség szakmai kurzusokon, képzéseken való részvételre

  • Belvárosi iroda a Kálvin tér közelében

  • Fizetett túlóra, teljesítmény alapú bónusz rendszer

  • Változatos projektek, ügyfelek különböző üzletágakból

  • Fiatalos, családias légkörű cég

  • Alkalmazotti munkaviszony, teljes munkaidő

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika