www.cvonline.hu

PHP fejlesztő

  • A hirdetés 299 napja lejárt

Partnerünk az e-kereskedelmi és vállalati site fejlesztési piac meghatározó szereplője. Fiatalos, saját munkájával szemben igényes szakmai csapatukat talpraesett

PHP fejlesztőkkel

bővítenék.

Pozíció azonosító: B53PHPb

Kategória: Informatika, IT Szoftverfejlesztés, PHP fejlesztő

Szükséges nyelvtudás: Angol, Angol - középfok

Munkavégzés helye: Budapest - I. Kerület

Feladatok

  • Magento és Woocommerce webáruházak fejlesztése
  • Rendszerintegrációs fejlesztések
  • Egyedi fejlesztésű alkalmazások megvalósítása
  • Integrációs feladatok ellátása
  • Kész programkódok tesztelése és dokumentálása
  • Backend fejlesztés

Elvárások

  • Objektumorientált PHP ismeretek (OOP, MVC) magas szintű ismerete
  • Zend/Laravel/Symfony vagy hasonló komplexitású keretrendszerekben szerzett tapasztalat
  • Magento és/vagy Woocommerce alapú webáruház fejlesztésben szerzett tapasztalat (modulinstalláció és egyedi modulfejlesztés)
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • MySQL használatában szerzett ismeret
  • Jártasság verziókezelt fejlesztésben (pl. GIT, SVN)

Előny

  • NoSQL tapasztalatok
  • JavaScript, HTML5, CSS3 ismerete

Egyéb információ

Amit ajánlunk:

  • Fiatalos csapat
  • Napfényes budapesti iroda
  • Komplex projektek hazai és nemzetközi vállalatok számára egyaránt

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol