www.cvonline.hu

PHP fejlesztő

  • A hirdetés 445 napja lejárt

Magyarország piacvezető ingatlan- és hitelközvetítő hálózatát is üzemeltető partnerünk IT fejlesztési osztályára

kollégákat keres.

Pozíció azonosító: B51FE

Kategória: Informatika, IT Szoftverfejlesztés, Front End fejlesztő, PHP fejlesztő

Szükséges nyelvtudás: Angol - alapfok

Munkavégzés helye: Budapest - I. Kerület

Feladatok

  • Rendszerfejlesztési feladatokban és egyedi projektekben való aktív részvétel
  • PHP programnyelv használata
  • Frontend és backend fejlesztés egyaránt

Elvárások

  • Minimum 1-2 év PHP fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • MySQL magas szintű ismerete
  • Jártasság az alábbiakban: Javascript/jQuery, HTML, CSS3
  • Valamely template kezelő rendszer ismerete (Smarty előny)
  • Logikus gondolkodás kreativitással és problémamegoldó készséggel párosítva
  • Nyitott és proaktív személyiség

 Előny

  • SVN/GIT ismeret
  • T apasztalat PostgreSQL használatában
  • Agilis módszertanokban való jártasság
  • Reszponzív oldalépítési ismeretek
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Változatos projektek
  • Szuper kilátás és jó hangulatú iroda (Csocsó, Ping-Pong, Darts)
  • Webináriumokon és meetupokon való részvétel

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő