www.cvonline.hu

PHP fejlesztő

  • A hirdetés 425 napja lejárt

Pénzügyi területen évek óta működő budapesti cég keres

PHP fejlesztőt

az informatikai csapatába. Ha van tapasztalatod PHP, OOP, MySQL, HTML, Javascript, GiT területén, várjuk jelentkezésed! Munkavégzés a Széll Kálmán tér környékén, fizetés megegyezés szerint.

Részletes leírás:

A munkavégzés helye: Budapest, I. kerület (Széll Kálmán térnél)

Fizetés: megegyezés szerint.

Elvárások:

  • PHP 5.6+, OOP tapasztalat (legalább 2 éves)
  • MySQL 5.5+ (vagy más hasonló SQL adatbázis) tapasztalat
  • HTML, JavaScript, jQuery Bármilyen MVC framework ismerete
  • Verziókezelés (GIT vagy SVN)
  • Linux alapismeretek
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • Olvasási szintű angol nyelvtudás (dokumentáció/specifikáció)
  • Rugalmas, nyitott gondolkodásmód

Előnyt jelent:

  • Zend Framework 2 és Angular tapasztalat
  • Angol nyelvtudás (beszéd)
  • Felsőfokú végzettség
  • Pénzügyi rendszerekben szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • A cég saját szoftverének fejlesztése, továbbfejlesztése
  • Tesztelés, dokumentációkészítés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Korrekt feltételek
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Érdekes projekt

Mi az, ami NEM:

  • NEM projektmunka
  • NEM keresőoptimalizálás (SEO)
  • NEM WordPress/CMS
Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő