www.cvonline.hu

PHP fejlesztő

  • A hirdetés 617 napja lejárt

Budapesti partnerünk csapatába keresünk

munkatársat.

Feladatok:

  • Weboldalak, webes alkalmazások fejlesztése
  • Belső használatú adminisztratív és BI rendszerek fejlesztése
  • Fejlesztéshez kapcsolódó dokumentáció készítése és egyéb adminisztratív feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Legalább 3 éves PHP programozói tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Objektum orientált programozásban és tervezésben szerzett gyakorlat
  • Design patternek átfogó ismerete és gyakorlati alkalmazása
  • Tapasztalat újrafelhasználható kód fejlesztésében
  • Korszerű PHP alapú keretrendszerek ismerete (Symfony, Laravel, stb.)
  • GIT verziókezelő ismerete.
  • Előnyt jelent:

          Mobilra optimalizált, illetve reszponzív weboldalak készítésében való jártasság

          Jártasság kliens oldali technológiában pl. javascript

          Gyakorlat automatizált unit tesztelésben

          Agilis szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Új technológiák folyamatos tesztelése, kipróbálása
  • Alkalmazotti munkaviszony, teljes munkaidő
  • XII. kerületi napfényes iroda

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol