www.cvonline.hu

PHP FEJLESZTŐ

  • A hirdetés 519 napja lejárt

A Duna House cégcsoport, mely Magyarország piacvezető ingatlan- és hitelközvetítő hálózatát is üzemelteti
országszerte 120 irodában több mint 1300 értékesítővel áll Ügyfelei rendelkezésére.
A Duna House Központ IT fejlesztési osztálya kollégákat keres

munkakörbe.

Feladat:

  •  A cégcsoport rendszerfejlesztési feladataiban és projektjeiben való aktív részvétel

Elvárások:

  • PHP OOP (minimum 2 év fejlesztési tapasztalat),
  • MySQL magas szintű ismerete,
  • JavaScript / jQuery (minimum 2 év fejlesztési tapasztalat),
  • HTML, CSS3,
  • Smarty / egyéb template kezelő rendszer ismerete,
  • jó problémamegoldó képesség és kreativitás,
  • nyitottság új szemléletmódok és területek tekintetében,

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás
  • SVN/GIT ismeretek
  • PostgreSQL ismeretek
  • Agilis módszertanok ismerete
  • Reszponzív oldal építésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Lehetőség a szakmai ismeretek bővítésére egy folyamatosan fejlődő szervezetben
  • Nagyfokú rugalmasság, szabadság
  • Webinárumok, meetupok
  • Kikapcsolódást nyújtó lehetőségek az irodában (Csocsó, Ping-Pong, Darts)
  • Kellemes munkahelyi környezet és légkör
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Budapest, I. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük küldd el magyar nyelvű fényképpel ellátott
önéletrajzodat, referenciákkal, a bérigény megjelölésével a „PHP fejlesztő” jeligére az alábbi e-mail
címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő