www.cvonline.hu

Php fejlesztő / Webfejlesztő

  • A hirdetés 712 napja lejárt

Több éves múltú, stabil hátterű hazai cég budapesti munkahelyre keres

Kollégát.

Cégünk több éve működik utazási irodaként. Piacvezetőként, több irodával vagyunk jelen akciós szállás értékesítés területén.  Folyamatos média kampányokat folytatunk, hogy minél szélesebb kört érjünk el. Ezeknek a folyamatoknak a háttér fejlesztésére keresünk új munkatársat HTML fejlesztő pozícióra

Feladatok:

  • indulhatunk.hu, szállásoutlet.hu, mindenkupon.hu és egyéb más oldalaink, illetve azok adatbázisainak, felületeinek fejlesztése, továbbfejlesztése
  • fejlesztési feladatok ellátása
  • web alapú technológiákra épülő alkalmazásainak támogatása, fejlesztése
  • honlappal felmerülő problémák elhárítása
  • weboldalak karbantartása

Elvárások:

  • MySQL, PHP magas szintű ismerete
  • HTML magas szintű ismerete
  • Szakmai tapasztalat több, mint 5 év
  • középfokú angol nyelvű ismeretek (elsősorban írásban)
  • Önálló és kreatív munkavégzés
    Csapatszellem
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • kellemes munkahelyi légkör, kiváló, fiatalos csapat
  • változatos feladatok, szakmai kihívás és folyamatos fejlődési lehetőség
  • stabil munkahely
  • versenyképes jövedelem

Amennyiben hirdetésünk fölkeltette érdeklődését, várjuk szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címen egy személyes interjú reményében.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő