www.cvonline.hu

PHP fejlesztő-Veszprém (Ref.szám: KJ-1404)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2016.03.31.
Hirdetés azonosító: 1008891

Feladatok:

  • PHP alapú rendszerek, illetve oldalak tervezése és fejlesztése
  • A webáruház fejlesztése
  • Ad hoc feladatok ellátása, dokumentációk elkészítése
  • Kapcsolattartás az ügyvezetéssel

Elvárások:

  • Legalább középfokú informatikai végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Apache webszerver és Linux ismeret
  • PHP 5 objektum orientált szemlélet
  • MySQL 5+, Java Script, JQuery ismeret
  • HTML 5, CSS 3, Bootstrap előny
  • Nagy forgalmú weboldalak kiszolgálásával kapcsolatos ismeret előny

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Kiváló munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. veszprémi partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1404-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Kovács Judit HR tanácsadónál a 20/447-68-48-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória IT / Informatika
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő