www.cvonline.hu

PHP fejlesztő - Veszprém (Referenciaszám: KJ-1404)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.07.18.
Jelentkezési határidő: 2016.05.11.
Hirdetés azonosító: 1036410

Feladatok:

  • PHP alapú rendszerek, illetve oldalak tervezése és fejlesztése
  • Adatbázis fejlesztés, rendszertervezés és integráció
  • Projektek folyamatos dokumentálása
  • Szoros együttműködés a projektmenedzserekkel és a webdesignerekkel
  • Hibátlanul működő clean kódok írása és tesztelése

Elvárások:

  • Legalább középfokú informatikai végzettség
  • Néhány éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • PHP, MySQL, HTML, Javascript, AJAX alapos ismerete
  • Objektum orientált paradigmák ismerete
  • Kommunikatív, lelkes és proaktív személyiség

A munkáltató ajánlata:

  • Változatos, érdekes munkafeladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség, előrelépési lehetőség
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. veszprémi partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát e-mail címünkre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1404-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória IT / Informatika
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -