www.cvonline.hu
PHP fejlesztő (Referenciaszám: PJ5025)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.28.
Jelentkezési határidő: 2017.01.01.
Hirdetés azonosító: 1086631
lejárt

Európa egyik vezető vasúti árufuvarozó társaságának budapesti irodájába keresünk jelölteket az alábbi pozícióba:

Senior PHP fejlesztő (Referenciaszám: PJ5025)

Feladatok:

- Vasúti alkalmazások fejlesztése (frontend, backend)
- Munkavégzés a fejlesztési csapat tagjaként

- Kapcsolattartás az ügyfelekkel, más programozókkal

- Adatbázis szervezés, programozás

Elvárások:
- Legalább 3 éves PHP (OOP) fejlesztési gyakorlat

- Frontend technológiák ismerete és használata (HTML, Javascript, AJAX, jQuery, CSS)
- Keretrendszerek ismerete (Symphony, Yii stb.)
- Rendszerszervezői szemlélet
- Adatbázis szervezési és programozási ismeretek (PostgreSQL, MSSQL)
- Fejlődőképesség, tudásvágy, kreatív hozzáállás
- Angol vagy német nyelvismeret szóban és írásban

Előnyt jelent:
- Python (2.7) programozási tapasztalat

- C# programozási tapasztalat

Amit partnerünk kínál:
- Karrier-építési lehetőség
- Stabil háttér
- Kiemelkedő bérezés és juttatások
- Felelősségteljes feladatkör

Munkavégzés helye: Budapest

Kérjük, fizetési igénnyel ellátott, fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám (PJ5025) megjelölésével küldje el Katona Krisztián részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Linkedin-profil: Link megjelenítése

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: Link megjelenítése Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.