www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 1066703
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

PHP FEJLESZTŐ (KF16-46)

Feladatok:
  • Webalkalmazások fejlesztése, karbantartása
  • Egyedi informatikai rendszerek fejlesztése
  • Meglévő webalkalmazások karbantartása, hibajavítása, hibakövetése
  • Webszervizek kialakítása, tervezése

Elvárások
  • Legalább 2 év gyakorlat PHP programozásban
  • MVC ismeret
  • HTML, CSS ismerete
  • Javascript ill. jQuery ismerete, rendszeres használata
  • Objektumorientált szemléletű fejlesztés
  • Linux konzol alapismeretek
  • Magas fokú precizitás és dokumentációs készség

Előny
  • SVN verziókövető ismerete
  • Codeigniter keretrendszer ismerete

Kezdés: Azonnal
Juttatás: versenyképes
Jogviszony: teljes munkaidős, alkalmazotti
Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezzen online angol nyelvű önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Katalin Fejes, E-mail cím megjelenítése, +36.30.512.0990

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Régió