www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.09.21.
Hirdetés azonosító: 1024599

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

PHP FEJLESZTŐ KF16-14

Feladatok:
Weboldalak fejlesztése, hibajavítása, folyamatos optimalizálása, a termékfejlesztésben az üzleti oldal szakmai támogatása.

Követelmények:
Minimum 3 éves tapasztalat OOP PHP (MVC), HTML, CSS, JavaScript és MySQL technológiákban.

Előny:
  • Composer
  • Checkstyle
  • Scrum, kanban, agilis fejlesztés, extreme programming
  • CI, release management
  • git workflows, feature branch

Kezdés: Azonnal
Juttatás: Versenyképes
Jogviszony: Határozatlan idejű, alkalmazotti, teljes munkaidős
Munkavégzés helye: Budapest

Küldje el angol nyelvű önéletrajzát vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: E-mail cím megjelenítése, +36.30.512.0990

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió