www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 937806
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Megbízónk számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

WEBFEJLESZTŐ, GYŐR (KF15-68)

Követelmény:
  • legalább 2 év OO PHP 5.5 fejlesztői tapasztalat
  • 3 év Javascript fejlesztői gyakorlat
  • MVC szemlélet és Yii vagy Zend ismeret
  • MySql alapos ismerete
  • Szakmai angol szövegértés
  • verziókezelés ismerete (GIT, SVN
Amit kínálunk:
  • Kihívást jelentő feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
  • Továbképzések, masszázs, angol tanulási lehetőség
  • Szabad teret engedünk a kreatívitásnak
  • Támogatjuk a saját ötleteket, amelyek nagyrészét megvalósíthatod nálunk
  • Szakmai utak külföldön
  • Kiváló munkakörülmények, vidám, napfényes iroda a Győr szívében
  • Fiatal, lendületes, kreatív csapat
  • Versenyképes fizetés
  • több mint 10 éve működő cég

Kezdés: azonnal
Juttatás: versenyképes
Jogviszony: alkalmazotti (teljes munkaidő)
Munkavégzés helye: Győr

Küldje el angol nyelvű önéletrajzát vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: +36.1.789.7416

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió