www.cvonline.hu

PHP fejlesztő (Java ismerettel, fejlesztői tapasztalattal)

  • A hirdetés 353 napja lejárt

 Megbízónk az 1991-es alapítása óta folyamatosan fejlődő, hazai magánszemélyek tulajdonában álló szoftverház. Magyarország egyik meghatározó informatikai szolgáltató cége, tevékenységének középpontjában üzleti alkalmazás fejlesztés és szállítás áll.

Feladatok:

  • Alkalmazás fejlesztés teljes életciklusát felölelő feladatok
  • Felhasználói felületek, üzleti logika megvalósítása, tesztelése

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • 1-3 éves PHP és JAVA releváns fejlesztői tapasztalat (Java6, Java7, J2EE, Effective Java, JPA, Swing, Unit testing)
  • Relációs adatbázis tervezési, alkalmazási ismeretek
  • Angol középfokú nyelvtudás, felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Jó problémamegoldó- és önálló munkavégzésre való képesség
  • Gyakorlatias hozzáállás, rendszerszemlélet, precíz és igényes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Android / iOS fejlesztési tapasztalat
  • Gazdasági rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Pénzintézeti területen végzett fejlesztési tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • Csapatmunkában szerzett tapasztalat, projekttapasztalat
  • Terhelhetőség, jó munkabíró képesség

Munkavégzés helye:  Budapest, III. kerület

A sikeres pályázó számára a versenyképes fizetés és a barátságos munkakörnyezet garantált. Változatos, izgalmas projektekre, valamint a tanulási szakaszon túl is segítőkész kollégákra egyaránt lehet számítani.

A pályázatokat fényképes, részletes, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzzal, cím, telefonszám és pozíció feltüntetésével, juttatásokra vonatkozó elképzelések mellékelésével várjuk az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol