www.cvonline.hu

PHP FEJLESZTŐ (HF 11-7761)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Biztos háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő partnerünk részére keresünk

PHP FEJLESZTŐ
(HF 11-7761)

munkatársat.

Feladatok

  • A cég saját, PHP alapú CDN backendjének, és az ahhoz tartozó adminisztrációs felületének fejlesztése,
  • API PHP oldal fejlesztése, együttműködve a C++ fejlesztőkkel,
  • PHP alapú web applikáció fejlesztése,
  • Angol nyelvű szakmai dokumentációk implementálása, írása.

Elvárások

  • PHP fejlesztésben szerzett több éves tapasztalat,
  • Szoftverfejlesztésben használt angol szakmai nyelv ismerete,
  • REST alapú API-k fejlesztésében szerzett tapasztalat előny,
  • MySQL alapos ismerete, és PHP PDO ismeret előny.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a „HF 11-7761” referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu

Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest