www.cvonline.hu

Megbízható partnerünk részére keresünk

PHP FEJLESZTŐ

(HF 11-7473)

munkatársat.

Feladatai

  • Backendhez kapcsolódó feladatok önálló elvégzése,
  • Nagy terheltségű oldalak fejlesztése,
  • Karbantartás, a felmerülő hibák javítása, optimalizálás,
  • Rendszerdokumentálás,
  • Megoldhatósági javaslatok és technológiai fejlesztések biztosítása a marketing csapat részére.

Elvárások

  • PHP OOP és MySQL ismeretek,
  • CSS, HTML5 és Java Script ismeretek,
  • Verziókövető rendszerek ismerete.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
kérjük, küldje el önéletrajzát a „HF 11-7473” referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése