www.cvonline.hu

PHP Fejlesztő (Budapest)

  • A hirdetés 1158 napja lejárt

Elismert, folyamatosan fejlődő magyar tulajdonú partnercégünk csapatának bővítésére PHP fejlesztő munkatársakat keres.

 Feladatok:

  • webes alkalmazások tervezésében és fejlesztésében való részvétel,
  • meglévő oldalak továbbfejlesztése,
  • rendszerintegrációk megvalósítása,
  • teljesítményoptimalizálás,
  • tesztelés és dokumentáció készítés.

 Elvárások:

  • legalább 2-3 éves PHP fejlesztői tapasztalat,
  • OOP szemlélet,
  • PostgreSQL, MySQL adatbáziskezelők ismerete,
  • verziókezelők használatában szerzett tapasztalat (Git, SVN),
  • csapatjátékos attitűd,
  • precizitás, alapos és igényes munkavégzés,
  • rendszerszemlélet,
  • szakmai újdonságok iránti érdeklődés, nyitottság,
  • angol nyelv-ismeret (szakmai).

 Előnyt jelent:

  • komplex, nagy látogatottságú/nagy terhelésű site-ok fejlesztésében szerzett tapasztalat,
  • üzemeltetési ismeretek,
  • Drupal ismeret,
  • PHP MVC framework (ZF, Symfony) tapasztalat.

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő vállalat,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • professzionális és kellemes munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő