www.cvonline.hu

PHP Developer

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.10.
Jelentkezési határidő: 2016.11.25.
Hirdetés azonosító: 1081282

Ha nem idegen a PHP5, PHP Unit vagy Symphony2 kifejezés, ha szeretsz responsive weboldalakkal dolgozni, ráadásul 1-2 év tapasztalattal is rendelkezel ezekből, akkor Téged keresünk!

Magyarországi partnerünk számára keresünk PHP fejlesztőt AKÁR GYAKORNOKI / JUNIOR tapasztalattal!

Feladatok:

- Weboldal fejlesztési feladatok elvégzése
- Admin rendszerek karbantartása, üzemeltetése
- Részvétel a teljes implementációs folyamatban a tervezéstől az élesítésig
- Kapcsolódó dokumentációk elkészítése
- Agilis módszertanú fejlesztői csapatmunkában való aktív részvétel, szakmai egyeztetés

Elvárások:

- PHP5 (OOP), HTML5, CSS magabiztos ismerete
- MySQL magas szintű ismerete
- Linux felhasználói szintű ismeretek
- Egységtesztelési, PhpUnit ismeretek
- Tapasztalat cache megoldások használatban
- Verzió kezelő rendszerek ismerete (Git, SVN)
- Új technológiák, trendek követése
- Tiszta, minőségi kódok előállítása

Előny:

- jQuery, JavaScript ismerete
- Tervezési minták ismerete
- Agilis rendszerszemlélet
- Symfony2 ismerete
- Szakmai fejlődésre való hajlam
- Sitebuild tapasztalat (Responsive szemlélet)

Amit kínálunk:

- Szakmai tapasztalatszerzés egy piacvezető vállalat kereteiben
-Nyitottság a saját ötletekre, akár azok implementálása a weboldalon
- Versenyképes jövedelem
- Kihívást jelentő felelősségteljes munkakör
- Dinamikus csapatban való munkavégzést
- Teljes munkaidőben való foglalkoztatást
- Határozatlan idejű munkaszerződést

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján