www.cvonline.hu

PHP (BACKEND) PROGRAMOZÓ, WEBFEJLESZTŐ (GÖDÖLLŐ)

  • Company_icon NetGo.hu Kft
  • Location_icon Budapest, Gödöllő
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 17 napja lett aktiválva

Szeretnél nagy forgalmú e-kereskedelmi rendszereket fejleszteni és ERP rendszerekhez integrálni? Ha igen, akkor ez a pozíció neked való.

Feladat:

  • új technológiák felkutatása és alkalmazása a gyakorlatban
  • folyamatos szakmai fejlődés (mérhető)
  • webáruházak, e-kereskedelmi felületek programozási feladatainak elvégzése
  • egyedi igényű programozás feladatok kivitelezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • tanulási vágy
  • részfeladatokban önálló döntési képesség
  • PHP kiváló ismerete
  • HTML, CSS, Javascript ismerete
  • precíz munkavégzés
  • a projekten dolgozó többi munkatárssal való összehangolt munkavégzés
  • vállalat határidők betartása
  • legalább 1-2 év programozói szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • erős referenciák, folyamatos szakmai fejlődés
  • fiatal, dinamikus csapatban való részvétel
  • versenyképes jövedelem és teljesítmény alapú juttatási csomag
  • albérleti vagy utazási támogatás, cafetéria
  • túlórapénz (a túlóra szabadon választható)

Távmunka nem lehetséges.

Munkába állás legkorábbi kezdete: azonnal

Fizetés: megegyezés szerint

Próbaidő hossza: 3 hónap

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye: Gödöllő

Helyek Budapest
Gödöllő
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő