www.cvonline.hu

PHP backend fejlesztő

  • A hirdetés 237 napja lejárt

Partnerünk főleg külföldi és állami megrendelők részére egyedi rendszerek fejlesztésével és annak folyamatos támogatásával, valamit saját termékek/alkalmazások fejlesztésével foglalkozik.

Pozíció azonosító: B49Pbf
Kategória: Informatika, IT Szoftverfejlesztés, PHP fejlesztő
Szükséges nyelvtudás: Angol - alapfok
Munkavégzés helye: Budapest - XIII. Kerület

Feladatok:

  • A cég saját adatgyűjtő, és analizáló, valamint gyógyszeripari rendszereinek, kormányzati monitoring rendszereinek fejlesztése és támogatása
  • Adatbázis fejlesztés, rendszertervezés, és -integráció
  • Projektek folyamatos dokumentálás
  • Szoros együttműködés a projektmenedzserekkel és a webdesigner-ekkel.

Elvárások:

  • PHP, SQL erős ismerete
  • HTML, Javascript, AJAX ismerete
  • Objektum orientált paradigmák ismerete
  • 1-3 éves web fejlesztési tapasztalat
  • MS Office felhasználói ismerete (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Keretrendszerek ismerete (ZendFramework, jQuery, ExtJS)
  • Mobil fejlesztői rendszerek ismerete (Android, iOS, PhoneGap)
  • Verziókezelő rendszerek használatában szerzett jártasság (SVN, CVS)
  • C# (ASP.NET), JAVA ismerete
  • Tervezési minták ismerete

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő