www.cvonline.hu

PHP backend fejlesztő (B74BE)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon XIII. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

PHP backend fejlesztő

Norvég tulajdonú innovatív cégcsoport magyarországi, kategóriájában piacvezető, nagy terhelésű oldalainak fejlesztői csapatába keresünk backend fejlesztő kollégát.

Pozíció azonosító: B74BE
Munkavégzés helye: Budapest - XIII. Kerület

Feladatok

  • Web, XML / JSON API, AJAX backend fejlesztés
  • Tapasztalattól függően a tervezésben való részvétel
  • Hazai és külföldi fejlesztői projektekben vehetsz részt
  • Dolgozhatsz önállóan, de kipróbálhatod a pair programmingot is.
  • Pair programming módszertanon alapuló csapatmunka, de önálló munkavégzésre is adódik lehetőség
  • Mivel backendes vagy, fontos, hogy jól megértsd magad a frontend csapattal is

Elvárások

  • PHP fejlesztésben szerzett mély tudás, legalább 2 éves tapasztalat
  • Elvárás az objektum orientált szemléletmód
  • Több külföldi kolléga is van a cégnél, emiatt fontos az angol nyelvtudás
  • Adatbázis ismeretek: ők Postgre-t használnak, ezért jó ha ismered a pl/sql-t
  • Habár backend, de azért ne legyen ismeretlen a javascript, HTML, CSS sem

Előny

  • C, Ruby nyelvek ismerete
  • PHPUnit ismerete és automata tesztek készítésében szerzett tapasztalat
  • Bootstrap, CoffeeScript tapasztalat
  • Unix parancsok, GIT, VIM ismerete

Egyéb információ

Partnerünknél a fejlesztők virtualizált környezetben dolgoznak, egy komplex, kiforrott rendszerben. Olyan eszközöket használnak mint pl. a Docker, Angular.js, Node.js és microservices architektúra. Naponta több release van, ezért a programozók mindig naprakész visszajelzést kapnak a munkájukról, hiszen az általuk készített oldalakat napi több százezer user használja aktívan. Ehhez természetesen elengedhetetlen az agilis fejlesztői szemlélet és a vidámság. :)

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol