www.cvonline.hu

PHP back-end fejlesztő

  • Company_icon COL Directinfo Kft.
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 20 napja lett aktiválva

Angliai és magyar ügyfelek számára ügyviteli rendszerekkel integrált webáruházak fejlesztése. Érdekel?

Feladat:

  • Webáruházak fejlesztése zárt forráskódú, egyedi PHP keretrendszerben

Amire szükséged lesz:

  • objektum orientált PHP programozói tapasztalat
  • HTML, PHP, MySql magas szintű ismerete
  • XML ismerete
  • AJAX ismerete
  • CSS ismerete
  • működő referencia weboldalak
  • valamely keretrendszer ismerete (Laravel előny)

Amit kínálunk:

  • rugalmas munkaidő
  • fiatalokból álló csapat
  • nyugodt, családias környezet

Jelentkezésed önéletrajzzal, referenciákkal, munkába állás időpontjával és fizetési igény megjelölésével, a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Egyéb hasonló állások Önnek
Back-End fejlesztő

HSA Kft.

Back-End fejlesztő Feladatok: REST API fejleszt...
Budapest

Back-end fejlesztő

PBS International Kft.

Megye:   Budapest A pozíció leírása:   Back-end...
Budapest

BACK-END DEVELOPER

Vatera

A Vatera.hu oldal 2000-ben kezdte meg működését...
VII. kerület, Budapest, Pest