www.cvonline.hu

PFMEA koordinátor (V01PFMEA-Ve)

  • A hirdetés 242 napja lejárt

PFMEA koordinátor

V01PFMEA-Ve

Autóipari beszállító partnercégünk csapatába keresünk PFMEA koordinátor kollégát.

Feladatok:

  • A folyamat FMEA-k megszervezése és moderálása
  • Folyamatos értékelések a minőségügyi és folyamatmérnökökkel
  • FMEA rendszer és control plan-ek folyamatos naprakészen tartása
  • Funkcionális és hiba hálózatok létrehozása az FMEA munkalapokból levezetve
  • A teljes FMEA program strukturálása és ütemezése
  • Az FMEA feldolgozásának koordinálása az összes érintett bevonásával
  • FMEA csoportok moderálása.

Tapasztalat:

  • Mérnöki végzettség,
  • Autóiparban szerzett, több éves tapasztalat,
  • 1-3 éves FMEA területen szerzett tapasztalat,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Vevő központúság
  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • Német nyelvtudás
  • APIS-IQ-FMEA ismeret

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő