www.cvonline.hu

PFMEA koordinátor (Ref.szám: NB-1103)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.22.
Jelentkezési határidő: 2015.09.25.
Hirdetés azonosító: 887766

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség
  • Autóiparban szerzett többéves tapasztalat
  • FMEA területen szerzett 1-3év tapasztalat
  • Erős középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (APIS IQ-FMEA ismeret előnyt jelent)
  • Vevőközpontúság, nagyfokú stressz-tűrő képesség
  • Jó kommunikációs készség, csapatmunka

Előny:

  • Német nyelvtudás

Feladatok:

  • A folyamat (process) FMEA-k megszervezése és moderálása
  • Folyamatos értékelések a minőségügyi és folyamatmérnökökkel
  • Az FMEA rendszer és a control plan-ek folyamatos naprakészen tartása
  • A termékek és folyamatok strukturálásában való aktív részvétel
  • Funkcionális és hiba hálózatok létrehozása az FMEA munkalapokból levezetve
  • A control plan-ek kiadása, azoknak az alárendelt dokumentumokkal történő koordinálása (vizsgálati tervek, stb),
  • A teljes FMEA program strukturálása és ütemezése
  • Az FMEA feldolgozásának koordinálása az összes érintett bevonásával (a társszervezetek, vevők)
  • FMEA csoportok moderálása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag
  • Utazási támogatás
  • Karrierlehetőség
  • Kiváló munkakörülmények
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari cég számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1103-as referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Németh Brigittánál a 20-911-5756-os mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő