www.cvonline.hu

PET/CT ügyfélszolgálati asszisztens

  • A hirdetés 953 napja lejárt

PET/CT ügyfélszolgálati asszisztens munkakör

A Pozitron-Diagnosztika Központ egészségügyi/ügyfélszolgálati asszisztens munkakörbe munkatársat keres.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (egészségügyi végzettség nem feltétel, de előny)
  • Kiváló kapcsolatteremtő, kommunikációs, és problémamegoldó készség
  • Önállóság, precíz munkavégzés
  • Ügyfélközpontú, empatikus gondolkodásmód
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek

Feladatok:

  • időpont egyeztetés
  • adatfelvétel
  • adminisztráció
  • ügyfél fogadás
  • recepciós feladatok

Előny:

  • orvos asszisztens, orvos írnoki tapasztalat
  • egészségügyben szerzett gyakorlat
  • rugalmasság

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajz elküldésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Pozitron-Diagnosztika Kft. 1117 Budapest, Hunyadi János út 9.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő