www.cvonline.hu

PET / CT asszisztens

  • Ez az állásajánlat 2 napon belül lejár

PET / CT asszisztensi

munkakör fő- és  másodállásban

A Pozitron-Diagnosztika Központ PET/CT és CT operátori fő- és másodállású munkakörbe munkatársat keres.

Elvárások:

  • CT asszisztensi gyakorlat
  • Magas szintű szakmai felkészültség

Előny:

  • Siemens képalkotó készülékek (CT, PET) ismerete
  • Izotópos ismeretek
  • Rugalmasság
  • Betegadminisztrációs tapasztalat

Ajánlatunk:

  • Kihívást jelentő feladatkör
  • Modern, multimodalitású intézményi háttér
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajz elküldésével az alábbi  e-mail címre várjuk.

Pozitron-Diagnosztika Kft. 1117 Budapest, Hunyadi János út 9.

Munkavégzés helye 1117 Budapest, Hunyadi János út 9.
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Egészségügy / Szociális ellátás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest