Pest megyei központú értékesítő mérnök (Referenciaszám: PJ4656)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.08.01.
Jelentkezési határidő: 2016.08.04.
Hirdetés azonosító: 1056708
lejárt

Német tulajdonban lévő, vízkezelés- és vegyszeradagolás-technikai termékeket és szolgáltatásokat kínáló partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba

ÉRTÉKESÍTŐ MÉRNÖK

Feladatok:
- A cég által forgalmazott termékek és szolgáltatok értékesítésének támogatása
- Árajánlatok készítése, műszaki és kereskedelmi tartalom kidolgozása, szerződések előkészítése
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel, műszaki tanácsadás
- Gyártás-előkészítési és kereskedelmi feladatok ellátása
- Statisztikák, jelentések készítése

Elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök, környezetmérnök, gépészmérnök)
- Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- Hasonló munkakörben szerzett 2-3 év szakmai tapasztalat
- Valamely integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
- Proaktivitás
- Önállóság
- Precizitás
- Jó problémamegoldó készség

Munkavégzés helye:
- Budapest

Amit megbízónk kínál:

- Versenyképes juttatási csomag
- Önálló, felelősségteljes munkakör
- Nemzetközi környezet
- Stabil vállalati háttér, hosszú távú karrierlehetőség

-céges gépjármű

Kérjük, csatolva küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, valamint kísérőlevelét Szilágyi Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben az E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.