Dunaharaszti állásokTalálatok száma 3 állás.

Dunaharaszti állások

Találatok száma 3

állás

Iratkozzon fel állás értesítőre Iratkozzon fel az új találatokra

  Feladatok: Árumozgatás targoncával Elvárások: Targonca vezetői jogosítvány (Elektromos vezetőüléses, gyalogkíséretű elektromos) Targoncavezetői tapasztalat Bejárás tömegközlekedéssel nem lehetséges, azt egyénileg kell megoldani! Előny: Dunaharaszti vagy környéki lakhely A munkáltat...

Továbbküldés
Részletek, jelentkezés

Hozzáadva: 2014.04.14.
Man at Work Kft.

Feladatok: Gyártó üzemen belül, elsősorban alumínium és acélhegesztés AWI és CO hegesztés Elvárások: Alumínium és acélhegesztésben való tapasztalat Hegesztő végzettség Érvényes tűzvédelmi szakvizsga Bejárás tömegközlekedéssel nem lehetséges, azt egyénileg kell megoldani! Előny: Dunahara...

Partnercégünk dunaharaszti központjába határozott időre keresünk munkatársat az alábbi munkakörbeTervezési asszisztens Feladatok:- A tervezési osztályon előforduló folyamatok koordinációja, nyomon követése- Előrejelzések, riportok készítése- Kapcsolattartás külső és belső partnerekkelEl...

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése